Oferta sklepu internetowego Roltomrolety.pl uwzględnia wysokiej jakości moskitiery - dystrybuujemy je klientom z Warszawy i okolic, a także z całej Polski. Proponujemy również m.in. rolety wewnętrzne, zewnętrzne oraz plisy. Gwarantujemy bezpłatne próbki tkanin, wykonanie na wymiar w ciągu 5 dni oraz bezpłatną pomoc konsulatów. W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Pozostajemy dyspozycyjni.

Ile kosztuje Moskitiera? - cennik w Warszawie

Ceny moskitier w Warszawie zaczynają się od 20 zł. Finalny koszt zależy oczywiście od konfiguracji oraz konkretnego modelu. Dla przykładu - moskitiera drzwiowa kosztuje w granicach 300 zł, natomiast moskitiera rolowana do okna dachowego już 250 zł. Jeżeli natomiast zależy Ci na moskitierze ramkowej, powinieneś zarezerwować budżet w granicach 50 zł.

Moskitiery Warszawa - kompleksowa oferta Roltomrolety.pl

Moskitiery w Warszawie, które proponujemy naszym klientom różnią się rodzajami. Możesz wybierać spośród m.in.:

Proponujemy również akcesoria do rolet materiałowych oraz akcesoria do rolet zewnętrznych. Spośród naszych bestsellerów możemy wyróżnić m.in.:

Jeżeli masz pytania - skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz do nas maila.

Moskitiery Warszawa - dlaczego warto w nie zainwestować?

Moskitiery są na ogół bardzo proste w montażu - zazwyczaj do ich instalacji nie trzeba wynajmować fachowca. Mogą to zrobić samodzielnie nawet osoby bez doświadczenia.

Warto również wspomnieć, iż rozwiązania tego typu stanowią swojego rodzaju "zbawienie" dla alergików. Otóż umożliwiają one zabezpieczenie się przed owadami (np. osami), dzięki czemu minimalizujemy ryzyko ukąszenia praktycznie do zera.

Moskitiery Warszawa - estetyczny design

Moskitiery to przede wszystkim estetyczny design. Wpasowują się do większości wnętrz, ale najbardziej do styli klasycznych, minimalistycznych oraz industrialnych. Doskonale podkreślają charakter pomieszczenia, nie dominując go.

Moskitiery Warszawa - skuteczne i ekologiczne rozwiązanie

Siatka z moskitiery bazuje na bardzo małych "oczkach", dzięki którym owady nie zostaną zabite, ale przy tym nie dostaną się do wnętrza Twojej nieruchomości. W konsekwencji możemy zrezygnować ze stosowania środków owadobójczych, co wpłynie pozytywnie na nasze zdrowie.

Moskitiery Warszawa - czy pasują do każdego okna?

Moskitiery można dobrać w taki sposób, aby pasowały do indywidualnych założeń projektowych. Korzystając z propozycji Roltomrolety.pl inwestujesz w rozwiązania spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasi specjaliści pomagają również w doborze asortymentu - wystarczy skontaktować się z nimi telefonicznie (pod numerem +48 502 440 375) lub mailowo. Zachęcamy również do odwiedzenia social mediów i obserwowania aktualności na bieżąco.

Moskitiery Warszawa - skorzystaj z oferty Roltomrolety.pl już dziś!

Decydując się na moskitiery z naszej oferty masz gwarancję m.in.:

  • darmowej dostawy,
  • materiałów premium,
  • realizacji zamówień na wymiar,
  • wysokiej jakości wykonania,
  • estetycznego designu wybranych produktów.

Proponujemy również rolety wewnętrzne i zewnętrzne, a także plisy. Jeżeli interesuje Cię moskitiera - masz do wyboru okienną ramową, drzwiową ramową oraz dachową rolowaną.

Gwarantujemy bezpłatne próbki tkanin, realizację zamówień do 7 dni roboczych oraz bezpłatną pomoc konsultantów. W razie pytań pozostajemy dyspozycyjni mailowo lub telefonicznie.