Moskitiera na drzwi balkonowe pozwala na ochronę otworów drzwiowych, znajdujących się w naszych mieszkaniach i domach, przed uciążliwymi insektami. Sprawdza się również w domkach letniskowych, drzwiach balkonowych, tarasowych lub innych.

Rama moskitiery ramkowej na drzwi balkonowe lub każde inne wykonana jest z wytrzymałego aluminium z dodatkową powłoką PVC i dostępna jest w wielu kolorach, dzięki czemu łatwo dopasowuje się do każdego wnętrza.

Przemyślana budowa moskitiery na drzwi balkonowe oraz zastosowane w niej wysokiej jakości elementy montażowe dają gwarancję jej szczelności, stabilności i wytrzymałości.

Sklep z ramkowymi moskitierami drzwi Roltomrolety.pl

Sklep z moskitierami ramkowymi drzwiowymi Romrolety.pl już od wielu lat sprzedaje rolety drzwiowe i okienne oraz żaluzje i innego rodzaju osłony. Zajmujemy się również doradztwem w zakresie oferowanych produktów.

Oferujemy komfortowe moskitiery ramkowe drzwiowe i zapewniamy konsultację w zakresie wyboru produktu, która najlepiej sprawdzi się w danych warunkach. W trosce o naszych klientów staramy się jak najszybciej realizować zamówienia, a na nasze produkty dajemy gwarancję.

Zamówienie moskitier ramkowych drzwiowych w naszym sklepie to wiele korzyści począwszy od fachowej obsługi, poprzez możliwości spersonalizowania zamówienia oraz pomocy w dokonaniu jak najlepszego wyboru spośród dostępnych u nas produktów. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu.

Moskitiery ramkowe drzwiowe w ofercie Roltomrolety.pl

Dzięki naszym drzwiowym moskitierom ramkowym możesz mieszkać w domu czy mieszkaniu bez insektów. Niestety szczególnie latem uciążliwe owady chętnie wchodzą do wnętrza za pomocą otwieranych drzwi. Doskonałym rozwiązaniem, aby je powstrzymać, są moskitiery ramkowe na drzwi balkonowe, jak i wejściowe, Umożliwiają one wietrzenie mieszkania czy domu, bez konieczności obawiania się o wtargnięcie insektów.

Oferowane przez nas moskitiery ramkowe drzwiowe są wysokiej jakości zabezpieczeniem, chroniącym zarówno przed owadami, jak i kurzem, pyłem oraz brudem. Zostały one wyprodukowane ze specjalistycznej siatki, posiadającej odpowiedniej wielkości oczka, o odpowiednim rozmiarze. Produkty z naszego sklepu można bez trudu dopasować do wszystkich rodzajów drzwi. Proponowane przez nas moskitiery ramkowe drzwiowe charakteryzują się wysoką trwałością, a także wyjątkowym dopasowaniem do drzwi, gwarantującym doskonałą szczelność.

Moskitiery ramkowe drzwiowe — zalety rozwiązania

Moskitiera ramkowa drzwiowa to produkt dostosowany do Twoich potrzeb, jeśli:

 1. lubisz spać latem przy otwartym oknie,
 2. organizujesz przyjęcia na tarasie i nie chcesz, żeby owady przedostały się przez drzwi,
 3. jesteś alergikiem,
 4. masz uczulenie na jad owadów,
 5. chcesz zapewnić bezpieczeństwo swojemu pupilowi.

Do najważniejszych zalet moskitier ramkowych drzwiowych należą:

 1. skuteczne zabezpieczanie mieszkanie przed owadami,
 2. zwiększenie bezpieczeństwo dla naszego zdrowia,
 3. w przeciwieństwie do innych środków na owady nie zabijanie ich a jedynie powstrzymywanie przed wtargnięciem do pomieszczeń, co jest istotne w kontekście znaczenia niektórych owadów pozytywnie wpływających na środowisko,
 4. redukcja ilość pyłu, bardzo istotna dla alergików,
 5. pozostawianie otwartej przestrzeni,
 6. przystępna cena,
 7. trwałość,
 8. prosty montaż,
 9. dostępność w wielu formach i kolorach ułatwiająca zastosowanie ich w zróżnicowanych przestrzeniach,
 10. uniemożliwienie, wydostania się na zewnątrz przez otwarte okno zwierzęt domowych,
 11. możliwość zamówienia moskitier na wymiar,
 12. pokryta PCV siatka wykonana z włókna szklanego, dzięki której kurz i owady nie pozostawiają śladów, 
 13. ochrona przed większymi cząsteczkami alergenów i ukąszeniami owadów, po których mogą wystąpić niebezpieczne reakcje alergiczne.

Jak poprawnie zmierzyć ościeżnicę do moskitiery ramkowej drzwiowej?

Wiele osób zastanawia się, jak zmierzyć moskitierę ramkową drzwiową, która musi być idealnie dopasowana, a często posiada nietypowe części takie jak zawiasy czy samozamykacze. Pomiar moskitiery ramkowej drzwiowej nie jest jednak wcale trudny. Najważniejsze, aby wziąć przy nim pod uwagę dwie podstawowe wartości, jakimi są szerokość oraz wysokość światła ramy drzwi balkonowych. Ważne, aby do wymiarów tych dodać jeszcze szerokość zawiasów lub magnesów albo stosowanych domykaczy, które zwykle mają ok. 3 cm. 

Podczas mierzenia powinno się sprawdzić, czy parapet, próg albo jakikolwiek element elewacji nie będzie zawadzać przy montażu moskitiery na drzwi balkonowe.

Istnieje jeszcze jeden wymiar, który ma znaczenie przy zamawianiu moskitiery ramkowej drzwiowej, jest nim wysokość położenia poprzeczki drzwi moskitierowych, Zazwyczaj znajdują się na wysokości ok. 85 cm.

Moskitiera ramkowa drzwiowa — jaką wybrać?

Wśród moskitier ramkowych drzwiowych rozróżniamy:

 1. moskitiery na drzwi balkonowe na zawiasach,
 2. moskitiery na drzwi balkonowe magnetyczne,
 3. moskitiery na drzwi balkonowe przesuwne.

Każde z nich mogą być pokryte kilkoma rodzajami siatki. Wyróżniamy siatkę

 1. standardową wykonaną z włókna szklanego dodatkowo powlekanego tworzywem sztucznym.
 2. przeciwpyłkową wzbogaconą o dodatkową strukturę ograniczającą przenikanie do budynku pyłków i kurzu,
 3. wzmocnioną odporną jest na zadrapania i rozdarcia, która doskonale sprawdza się w przypadku posiadania zwierząt domowych,
 4. antysmogową posiadającą membranę z nanowłókna, która będzie skuteczną ochroną przed zanieczyszczeniem powietrza, rozprzestrzenianiu się pleśni i zarodników bakterii.

Montaż moskitiery ramkowej drzwiowej — jak wygląda?

Moskitierę ramkową drzwiową na zawiasach należy umocować bezpośrednio na drzwi balkonowe. Jej zawiasy należy przykręcić do ościeżnic, na których osadzone drzwi moskitiery.

Prosty montaż i demontaż, pozwalają na jej swobodne zdejmowanie moskitiery ramkowej drzwiowej, co ułatwia konserwację osłony. Powinna być ona regularnie czyszczona przy pomocy wilgotnej szmatki z ciepłą wodą i niewielkiej ilości detergentu, ponieważ na jej powierzchni zbiera się wiele zanieczyszczeń

Montaż moskitiery ramkowej drzwiowej najlepiej zacząć od przymierzenia, Następnie wybieramy stronę, z której chcemy założyć zawiasy. Na ogół wybieramy stronę od brzegu okna, czyli od strony jego zawiasów. Natomiast jeżeli posiadamy okno potrójne, zawiasy moskitiery ramkowej drzwiowej przykręcamy z dowolnej strony.

Kiedy już podejmiemy decyzję, z której strony zakładamy zawias, stawiamy moskitierę bokiem na podłodze i przykręcamy pierwszą część jej zawiasu do ramy moskitiery. Kolejnym krokiem po jej przykręceniu do drzwi jest założenie trzpienia i drugiej części zawiasu. Kolejnym etapem będzie założenie drzwi na zawiasy przykręcone do ramy okiennej i założenie sprężynek, a ostatnią czynnością przykręcenie magnesów, które będą przytrzymywać zamknięte skrzydło moskitiery ramkowej drzwiowej przy ramie okna. W naszej ofercie znajdziesz również moskitiery na okna standardowe oraz moskitiery na okna dachowe.

Moskitiery ramkowe drzwiowe - dlaczego warto je posiadać?

Moskitiery ramkowe drzwiowe są świetnym sposobem na utrzymanie komarów i innych insektów z dala od domu. Są one zaprojektowane w taki sposób, aby pasowały do każdej standardowej ramy drzwiowej i stanowiły skuteczną barierę między pomieszczeniem a czynnikami zewnętrznymi. Moskitiery ramkowe na drzwi nie tylko zapewniają fizyczną ochronę przed insektami, ale mogą również pomóc zmniejszyć ilość alergenów w powietrzu, zatrzymując je w siatce. Są one również niedrogie, co czyni je opłacalnym rozwiązaniem dla ochrony Twojej rodziny przed insektami, Dodatkowo, te moskitiery ramkowe drzwiowe są w różnych stylach, rozmiarach i kolorach, więc z łatwością można znaleźć taką, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb. Moskitiery ramkowe drzwi zdecydowanie warte są zainstalowania ich, ponieważ nie tylko zapewniają fizyczną ochronę, ale także pomagają zmniejszyć ilość alergenów w powietrzu, a jednocześnie są niedrogie i łatwe w montażu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą moskitier na drzwi tarasowe.

rozwiń więcej >