Akcesoria do rolet zewnętrznych

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-16 z 28 pozycji

Aktywne filtry

Akcesoria, części zamienne do rolet zewnętrznych

Rolety zewnętrze są mocno eksploatowanym wyposażeniem domu, z którego korzystamy każdego dnia, co prowadzi do zużywania niektórych elementów systemu. Aby zapewnić ich prawidłowe funkcjonowanie, warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości akcesoria do rolet zewnętrznych.

Z zewnętrznych żaluzji okiennych korzystamy często a ich ciągłe opuszczanie i podnoszenie sprawia, że poszczególne akcesoria do rolet zewnętrznych ulegają szybkiemu zużyciu. Należy pamiętać, iż wpływ na ich stan mają także czynniki atmosferyczne. 

Jednakże nawet najbardziej odporne, wykonane z wysokiej jakości materiałów rolety posiadają elementy, które po pewnym czasie będą wymagały wymiany lub unowocześnienia. Dlatego, jeśli chcemy zachować prawidłowy stan naszych osłon, akcesoria do rolet zewnętrznych umożliwiające ich właściwą pracę powinniśmy od czasu do czasu kontrolować i w razie potrzeby wymieniać.

Sklep z z akcesoriami do rolet zewnętrznych Roltomrolety.pl

Sklep z akcesoriami do rolet zewnętrznych Roltomrolety.pl wyróżnia spośród innych wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i doradztwie w zakresie oferowanych produktów. 

Nasi pracownicy wiedzą, jak ważne jest atrakcyjne i użyteczne wykończenie domu, i jak istotne jest zapewnienie prywatności wewnątrz własnego mieszkania, a także odpowiednia ilość światła znajdująca się w pomieszczeniach. 

Oferujemy atrakcyjne i komfortowe rolety, zewnętrzne oraz wszystkie niezbędne części i akcesoria do rolet zewnętrznych. Zapewniamy konsultację w zakresie wyboru odpowiedniej osłony okiennej oraz niezbędnych do jej funkcjonowania części. W trosce o ich dobro, przykładamy szczególną wagę do szybkości realizacji zamówienia, a na nasze produkty dajemy gwarancję.

Zamówienie osłon okiennych albo różnego rodzaju akcesoriów do rolet zewnętrznych w naszym sklepie to szereg korzyści polegających na fachowej obsłudze, możliwości spersonalizowania zamówienia oraz pomocy w dokonaniu jak najlepszego wyboru spośród dostępnych u nas produktów. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu.

Akcesoria do rolet zewnętrznych w ofercie Roltomrolety.pl

Roltomrolety.pl oferuje szeroki wybór akcesoriów do rolet zewnętrznych dla klientów w całej Polsce. Oferta obejmuje takie elementy jak prowadnice, szyny, uchwyty, zamki i listwy nawojowe - wszystkie wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają trwałość i wytrzymałość. Wszystkie akcesoria zostały zaprojektowane w taki sposób, aby idealnie pasowały do rolet i cechowały się wysoką wytrzymałością. Dzięki kompleksowej ofercie Roltomrolety.pl w zakresie akcesoriów do rolet zewnętrznych, możesz mieć pewność, że Twój dom jest bezpieczny i chroniony!

Posiadasz już od dawna zewnętrzne osłony okienne, ale chcesz zakupić akcesoria do rolet zewnętrznych w przystępnych cenach. W sklepie Roltomrolety.pl znajdziesz szeroki wybór produktów, takich jak: aretki do rolet, uchwyty, zwijacze, czy piloty, a także linki, taśmy i prowadnice, które ułatwiają precyzyjną pracę, jaką wykonuje mechanizm sterowania roletami zewnętrznymi.

Wszystkie akcesoria do rolet zewnętrznych są najwyższej jakości i zostały one przetestowane pod kątem zarówno jakości wykonania, jak i wytrzymałości. To bardzo ważne, ponieważ nierzadko właśnie akcesoria do rolet zewnętrznych są najbardziej obciążonymi elementami systemu.

Akcesoria do rolet zewnętrznych — rodzaje i zastosowanie

Zapewne nie wszyscy wiedzą, czym są akcesoria do rolet zewnętrznych. Otóż są to wszelkie drobne elementy, za pomocą których możliwa jest skuteczna praca silnika do rolet. 

Najczęściej, mówiąc o akcesoriach do rolet zewnętrznych, mamy na myśli elementy napędu, takie jak prowadnice do rolet czy różnego rodzaju linki i taśmy. Warto jednak pamiętać, że należą do nich także zwijacze do rolet, obsadki rolet zewnętrznych, czy też aretki, Tą ostatnią nazwą określane są specjalne klipsy do pancerzy.

Akcesoria do rolet zewnętrznych są to więc wszystkie mniejsze lub większe części systemu sterowania roletami, dzięki którym, rolety mogą spełniać swoje zadanie.

Akcesoria do rolet zewnętrznych różnią się w zależności od modelu i charakterystyki samych rolet. Można jednak wyróżnić kilka uniwersalnych części, które występują niezależnie od używanego przez nas rozwiązania.

 1. zwykłe i korbowe zwijacze taśmy,
 2. wieszaki zabezpieczające,
 3. wieszaki flokowane,
 4. taśmy do rolet,
 5. zatyczki i zaślepki.
 6. silniki,
 7. piloty,
 8. przelotki,
 9. aretki.

Jakie akcesoria do rolet zewnętrznych elektrycznych wybrać?

Rolety zewnętrzne elektryczne to obecnie najpopularniejszy wariant rolet zewnętrznych w domu. Jest to związane jest niezwykłą wygodą tego rozwiązania. Dzięki sterowaniu elektronicznemu możliwe jest otwieranie i zamykanie rolet jednym przyciskiem na urządzeniu. Ponadto można centralnie sterować roletami w całym domu. 

Decydując się na zdalne sterowanie, mamy możliwość wyboru jednej z kilku możliwych opcji ich obsługi, a co zatem idzie, musimy zdecydować się na zakup niektórych akcesoriów do rolet zewnętrznych.

Nadajnik naścienny

Zasada obsługi jest bardzo podobna do rolet zewnętrznych sterowanych ręcznie. Aby roletę opuścić lub też podnieść, należy podejść do urządzenia sterującego zamontowanego na ścianie i wcisnąć odpowiedni przycisk. Decyzję o jego montażu możemy podjąć w dowolnym momencie, ponieważ montaż nie wymaga kucia ścian budynku.

Pilot przenośny

Pilot do rolet zewnętrznych to zdecydowanie najwygodniejsza opcja sterowania roletami. Dzięki przenośnemu pilotowi opuszczanie i podnoszenie rolet możliwe jest z każdego miejsca w domu, np. z łóżka. Taki system sterowania roletami pozwala na szybkie opuszczenie osłon zewnętrznych, tuż po zmroku lub podniesienie o świcie, bez konieczności wchodzenia do każdego z pomieszczeń.

Jeśli cenisz sobie komfort i wygodę idealnym rozwiązaniem może okazać się pilot z programowaniem czasowym. Za pomocą którego ustalisz harmonogram otwierania i zamykania się rolet. 

Dla osób których problemem jest to, że pilot ciągle się gubi i bez przerwy nie można go znaleźć dobrze sprawdzi się pilot naścienny przyklejany lub montowany na kołkach.

Te wyżej wymienione i jeszcze wiele, wiele innych znajduje się w naszej ofercie. Dlatego każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zapraszamy do sprawdzenia.

Zdalne sterowanie roletami z telefonu

System smart pozwala na zdalne sterowanie roletami nie tylko z każdego pomieszczenia znajdującego się w domu, ale z każdego miejsca na świecie. Za pomocą nowoczesnej aplikacji mobilnej, rolę pilota do rolet zewnętrznych może przejąć twój komputer, tablet, telefon, lub nawet smartwatch.

Zwijacze 

Jeśli Twój zwijacz uległ zniszczeniu, lub chcesz odświeżyć wygląd pomieszczenia i wymienić stary na nowy. Trafiłeś idealnie, u nas kupisz solidnie wykonane zwijacze renomowanej firmy Aluprof.

Do wyboru biały lub brązowy, na linkę lub na taśmę, zwykły lub korbowy.

Wieszaki

Twoje wieszaki uległy zniszczeniu lub zerwaniu? Dobierz u nas odpowiednie i pozbądź się kłopotu. Wieszaki z naszej oferty pasują do wszystkich standardowych rolet zewnętrznych. Zwykłe lub wieszaki-blokady, różne długości oraz materiały z których zostały wykonane.

Silniki, napędy do rolet zewnętrznych

Dla osób chcących zmienić sterowanie z ręcznego na automatyczne, lub wymienić swój stary siłownik na nowy. Szeroki wybór modeli sprawi, że każdy znajdzie odpowiedni napęd do swoich rolet.

Silniki radiowe, przewodowe, z detekcją przeszkód, przeciążeniowe, z awaryjnym otwieraniem. Różne moce i rozmiary. Sprawdzone i uznane na polskim rynku marki.

Jakie akcesoria do rolet zewnętrznych na korbę wybrać?

Rolety sterowane ręcznie jest to najbardziej ekonomiczna opcja, dedykowana osobom poszukującym tańszych rozwiązań. Jeśli wybieramy sterowanie ręczne, podniesienie lub opuszczenie rolety możliwe jest poprzez ręczne pociągnięcie linki, lub przekręcenie korby. Sterowanie grupami rolet w takim modelu nie jest możliwe. Ponieważ każda roleta obsługiwana jest indywidualnie, a jej opuszczenie lub podniesienie każdorazowo odbywa się za pomocą siły. W przypadku rolet obsługiwanych ręcznie podłączenie rolety wymaga jedynie zamontowania akcesoriów do rolet zewnętrznych takich jak:

 1. specjalne linki,
 2. taśma
 3. korba,

za pomocą których domownicy będą mogli podnosić albo opuszczać roletę. Przy sterowaniu ręcznym elementy umożliwiające je widoczne będą przy każdym oknie, wpływając na estetyczne walory aranżacji okiennej.

Jak wybrać akcesoria do rolet zewnętrznych?

Choć akcesoria do rolet zewnętrznych posiadają niewielkie rozmiary, to ich rola w sprawnym funkcjonowaniu całego układu jest kluczowa. To dzięki ich działaniu podnoszenie i opuszczanie rolet jest proste i szybkie, a z tego też powodu bardziej lub mniej wygodne. Aby więc cieszyć się komfortem przez długi czas, warto wybrać akcesoria do rolet zewnętrznych wysokiej jakości, wyprodukowane ze starannie dobranych materiałów. 

Ze względu na liczne rodzaje rolet oraz systemów, na jakich są one oparte ilość akcesoriów do rolet zewnętrznych i ich odmian jest bardzo duża. Aby więc dobrać właściwy element, prosimy skontaktować się z obsługą naszego sklepu.

Inne części zamienne do rolet zewnętrznych

Mamy wszystko czego potrzebujesz by dokonać naprawy Twoich rolet zewnętrznych. W naszej ofercie znajdują się takie części jak: przelotka, aretka, linka, taśma, sprężyna, obsadka, łożysko, ślizg, pierścień zwiększający średnicę, rączka do podnoszenia rolet.

rozwiń więcej >