Marki

 • Aluprof

  Aluprof

  ALUPROF jest polską marką specjalizującą się w produkcji systemów aluminiowych dla budynków. Spośród konkurencji wyróżnia się ponad 70-letnim doświadczeniem, dziewięcioma spółkami zagranicznymi oraz eksportem do ponad 57 krajów. Odnotowała również rekordowy przychód ze sprzedaży wynoszący 438 mln euro.

 • Inel

  Inel

  Marka INEL jest producentem urządzeń sterujących. Działa na rynku od 1986 roku razem z najbardziej renomowanymi brandami zajmującymi się opracowywaniem innowacyjnych systemów sterujących pracą napędów do rolet, bram, żaluzji oraz krat. Misją firmy jest zapewnienie klientom komfortu oraz bezpieczeństwa z dużą uwagą na nowoczesność.

 • Selve

  Selve

  Historia marki SELVE jest niezwykle bogata. Sięga aż 150 lat produkowania najwyższej jakości asortymentu związanego branżą rolet i ochroną przeciwsłoneczną. W 1994 roku firma uruchomiła własną produkcję silników do rolet, a w 1997 roku specjaliści opracowali pierwsze napędy z elektronicznym wyłącznikiem krańcowym.

 • Somfy

  Somfy

  Firma SOMFY rozpoczęła swoją działalność w 1960 roku. Jest światowym liderem w branży związanej z produkcją automatycznych napędów i systemów sterowania do osłon, żaluzji, rolet i bram. Marka posiada 60 przedstawicielstw w ponad 40 krajach. W Polsce spółka istnieje 15 lat i z roku na rok rozszerza zakres swojej działalności. Głównym celem jest dotarcie do jak najszerszego grona klientów i uświadamianie ich o niezwykle ważnym znaczeniu ochrony przeciwsłonecznej i zarządzania naturalnym światłem.

 • Sonoff

  Sonoff

  SONOFF to marka produkująca inteligentne przekaźniki umożliwiające sterowanie urządzeniami elektrycznymi za pomocą aplikacji na smartfony lub za pośrednictwem Internetu. Została założona ponad 10 lat temu i szybko stała się popularna ze względu na wysoką jakość proponowanych rozwiązań, przystępne ceny oraz możliwość bezproblemowej instalacji poszczególnych urządzeń.

 • Tuya

  Tuya

  TUYA Smart jest międzynarodową platformą, która skupia się na rozpowszechnianiu najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu Al i loT. Została założona w 2014 roku, a w 2015 roku otrzymała dofinansowanie umożliwiające stworzenie pierwszego modułu Wi-Fi pozwalającego uruchomić platformę loT.